41 laptopów do zdalnej edukacji

2020-05-18 12:59
41 laptopów do zdalnej edukacji

Powiat Brzeski zakupił 41 laptopów Dell o wysokich parametrach technicznych, które posłużą uczniom i nauczycielom do kształcenia na odległość, także do nauczania przedmiotów zawodowych z wykorzystaniem specjalistycznych programów, takich jak: AutoCAD, Photoshop, Corel, Factory I/O, TIA Portal i in.

laptopy do zdalnej edukacji

Jak już wcześniej informowaliśmy, Powiat Brzeski otrzymał 100 000 złotych w ramach konkursu „Zdalna Szkoła” – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020. Do tej kwoty Powiat dodatkowo dołożył z własnego budżetu 24 000 złotych.

laptopy do zdalnej edukacji

baner fundusze europejskie