Starosta Brzeski w programie „Słowo za słowo”

2013-03-28 14:21
Starosta Brzeski w programie „Słowo za słowo”

Przystąpiliśmy do sprawdzania stanu tych dróg i oceniamy co należy wyremontować, w jakim zakresie i na których odcinkach. Mam nadzieję, że drogi służące do transportu ciężkiego towaru na autostradę zostaną całkowicie odbudowane, będą miały nową nawierzchnie oraz odwodnienia i przepusty. Po zakończeniu autostrady, powinniśmy mieć kilkanaście kilometrów nowej nawierzchni dróg - mówi starosta.

źródło: www.rdn.pl