Starosta Brzeski gościem programu "Słowo za słowo"

2020-04-14 15:41
Starosta Brzeski gościem programu "Słowo za słowo"

Starosta Brzeski Andrzej Potępa w porannym programie RDN Małopolska "Słowo za słowo" o aktualnej sytuacji w powiecie w dobie koronawirusa.

• edukacja zdalna
  • inwestycje
  • wsparcie dla przedsiębiorców
  • kwarantanna zbiorowa w powiecie brzeskim
    – To ośrodek dla osób, które nie mogą się odizolować, np. po powrocie z zagranicy w swoim domu – mówi starosta brzeski Andrzej Potępa. Jak mówił starosta wiele osób pyta o warunki pobytu w miejscu zbiorowej kwarantanny. – Nie możemy przyjąć wszystkich – dodaje starosta Potępa. – Są bardzo rygorystyczne zasady. My zapewniamy wyżywienie, nocleg i wszelkie potrzebne materiały, płyny i opiekę medyczną, ale gdybyśmy chcieli przyjmować wszystkich, którzy sobie tego życzą to już dziś nie byłoby miejsc. Podstawą jest kwarantanna domowa i jeśli ktoś ma u siebie w domu wolny pokój najlepiej z osobną łazienką to jest optymalne miejsce do odbywania kwarantanny. Starosta brzeski Andrzej Potępa był gościem porannego programu RDN Słowo za Słowo.

POSŁUCHAJ AUDYCJI

Źródło: RDN Małopolska