#senior w domu - Gotowe zajecia online!

2020-03-27 08:54
#senior w domu - Gotowe zajecia online!

Zapraszamy na nowe odcinki z serii "Senior w domu" na YouTube.

Od poniedziałku do piątku o godzinie 9.30 transmitujemy na żywo nową serię pt."Senior w domu". Podczas tych transmisji, prowadzone są zajęcia dla seniorów - będziemy ćwiczyć: pamięć, koncentrację, spostrzegawczość; będziemy także odpowiadać na zadawane przez was pytania i umilać wam czas.

Zajęcia online dla seniorów to nowość. Nagrania będą  dostępne cały czas kanale: Malgorzata Kospin, można je wykorzystać w dowolnym czasie, całkowicie bezpłatnie. Linki do nagrań poniżej.

Źródło: https://www.czas-seniora.pl/