Najlepsze w Małopolsce

2013-03-19 08:42
Najlepsze w Małopolsce

Konkurs przebiegał po hasłem ,,Zimowe wspomnienie letnich wakacji”. Składał się z  dwóch etapów: testu z wiedzy zawodowej oraz części praktycznej, polegającej na przygotowaniu nakrycia i dekoracji stołu zgodnie ze wskazanym tematem. Zespół z ZSP nr 2 z Brzeska osiągnął największą liczbę punktów i tym samym okazał się najlepszy w Małopolsce pokonując 14 szkół m.in. z Krakowa i Tarnowa. Warto dodać, iż brzeskie uczennice przygotowywały się pod opieką Krystyny Kaim.

Wszyscy uczestnicy otrzymali upominki a zwycięzcy nagrody, które wręczali: starosta tarnowski Roman Łucarz, wicestarosta brzeski Ryszard Ożóg, wiceburmistrz Żabna Zbigniew Lustofin oraz dyrektor SCE Barbara Niziołek.