Mikroprzedsiębiorca Roku 2013

2013-03-18 08:38
Mikroprzedsiębiorca Roku 2013

Patronat honorowy nad Konkursem objął Wicepremier i Minister Gospodarki Janusz Piechociński. Przedsięwzięcie jest organizowane w ramach koalicji na rzecz przedsiębiorczości, w której uczestniczą: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Krajowa Izba Gospodarcza, Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej, Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych "Lewiatan", Business Centre Club, Związek Rzemiosła Polskiego oraz Inicjatywa Firm Rodzinnych.

Udział w Konkursie mogą wziąć podmioty zatrudniające nie więcej niż 10 pracowników, o obrotach nie przekraczających 2 min euro. W tegorocznej edycji można zgłosić kandydatury w trzech kategoriach: SENIOR, PROGRES oraz START. Pula nagród w konkursie wynosi 85 000 zł.

Zgłoszenia do tegorocznej edycji będą przyjmowane do 19 kwietnia 2013 r.

Szczegółowych informacji dotyczących warunków przystąpienia do konkursu można uzyskać pod adresem http://www.citibank.com/poland/kronenberg/polish/6158.htm