KOMUNIKAT - Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności

2020-03-14 20:13
KOMUNIKAT - Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności

WAŻNA INFORMACJA

W związku z rozszerzaniem się epidemii koronawirusa COVID-19, Przewodniczący Powiatowego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności informuje, iż od dnia 16.03.2020 r. do dnia 27.03.2020 r. (włącznie) wstrzymane zostają wszystkie planowane do przeprowadzenia w siedzibie Powiatowego Zespołu badania lekarskie i posiedzenia składów orzekających. W związku z powyższym wszystkie osoby, które otrzymały zawiadomienie o konieczności stawiennictwa w dniach od 18.03.2020 r. do 20.03.2020 r. proszone są o nie stawianie się w wyznaczonych terminach.

Osoby te zostaną powiadomione telefonicznie o zaistniałej sytuacji. O nowych terminach rozpatrzenia Państwa spraw zostaniecie Państwo powiadomieni odrębnymi zawiadomieniami.

Siedziba Powiatowego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Brzesku przy ul. Piastowskiej 2B dla klientów będzie niedostępna.

Od 16.03.2020 r. informację można uzyskać pod nr telefonu: 14 6864115, 14 6630548 oraz wyjątkowo pod nr 727 756 189. Biorąc pod uwagę rozprzestrzeniającą się epidemią koronawirusa, apeluję do Państwa o rozwagę w kontaktach z Powiatowym Zespołem do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Brzesku w celu minimalizacji ryzyka mogącego powstać zarówno dla Państwa, jak i pełniących swoje obowiązki pracowników obsługi administracyjnej Powiatowego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Brzesku.

Powiatowego Zespołu do Spraw
Orzekania o Niepełnosprawności