Posiedzenia Komisji Rady Powiatu Brzeskiego

2013-03-15 18:22
Posiedzenia Komisji Rady Powiatu Brzeskiego

Posiedzenie Komisji Oświaty, Kultury, Sportu, Turystyki, Promocji i Integracji Europejskiej Rady Powiatu Brzeskiego, które odbędzie się w dniu 18 marca 2013r. (poniedziałek) o godz. 14:00 w Starostwie Powiatowym w Brzesku, ul. Głowackiego 51.

Proponowany porządek posiedzenia:
1. Otwarcie posiedzenia i stwierdzenie prawomocności obrad.
2. Przyjęcie porządku obrad.
3. Zatwierdzenie protokołu  poprzedniego  posiedzenia komisji.
4. Omówienie i zaopiniowanie wybranych projektów uchwał Rady Powiatu Brzeskiego - (wspólnie z Komisją Zdrowia, Opieki Społecznej i Rodzinnej).
5. Informacja o średnich wynagrodzeniach nauczycieli  na poszczególnych stopniach awansu zawodowego w szkołach prowadzonych przez Powiat Brzeski za rok 2012.
6. Przedstawienie limitów naboru uczniów do szkół ponadgimnazjalnych w Powiecie Brzeskim na rok 2013/2014.
7. Ustalenie planu pracy Komisji na 2013 r.
8. Sprawy bieżące, wnioski, zapytania.

Posiedzenie  Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej  i  Rodzinnej  Rady  Powiatu  Brzeskiego, które odbędzie się w dniu: 18 marca  2013 r.  (poniedziałek) o godz. 13:00 w Starostwie Powiatowym w Brzesku, ul. Głowackiego 51.

Proponowany  porządek  posiedzenia:
2. Przyjęcie porządku obrad.
3. Zatwierdzenie protokołu  poprzedniego posiedzenia komisji.
4. Informacja Dyrektor SPZOZ w Brzesku dot. bieżącej sytuacji finansowej jednostki.
5. Zapoznanie się i analiza dot. kontraktów zawartych przez SPZOZ w Brzesku na 2013 r.
6. Omawianie i zaopiniowanie projektów uchwał Rady Powiatu Brzeskiego - ( wspólnie z Komisją Oświaty, Kultury, Sportu, Turystyki, Promocji i Integracji Europejskiej).
7. Ustalenie planu pracy Komisji na 2013 r.
8. Sprawy bieżące, wnioski, zapytania.

Posiedzenie Komisji Rewizyjnej  oraz Komisji Prawa, Porządku Publicznego, Ochrony Środowiska, Gospodarki Komunalnej i  Rolnictwa   Rady Powiatu  Brzeskiego,   odbędzie  się  w  dniu: 19 marca 2013 r. (wtorek) o godz. 8:00, w Starostwie Powiatowym w Brzesku, ul. Głowackiego 51.

Proponowany  porządek  posiedzenia:
2. Przyjęcie porządku obrad.
3. Zatwierdzenie protokołu z ostatniego posiedzenia komisji.
4. Omówienie i zaopiniowanie  projektów uchwał Rady Powiatu Brzeskiego.
5. Sprawy bieżące, wnioski, zapytania.

Posiedzenie Komisji Budżetu i Finansów Rady Powiatu Brzeskiego,  odbędzie się w dniu 20 marca 2013 r. (środa) o godz. 8:30,  w Starostwie Powiatowym w Brzesku, ul. Głowackiego 51.

Proponowany porządek  posiedzenia:
2. Przyjęcie porządku obrad.
3. Zatwierdzenie protokołu z poprzedniego posiedzenia komisji.
4. Omówienie i zaopiniowanie  projektów uchwał Rady Powiatu Brzeskiego.
5. Sprawy bieżące, wnioski, zapytania.