Bezpłatne szkolenia dla organizacji pozarządowych

2020-02-19 15:41
Bezpłatne szkolenia dla organizacji pozarządowych

Ruszają bezpłatne szkolenia dla organizacji pozarządowych dot. generatora ofert do otwartych konkursów ofert ogłaszanych przez Województwo Małopolskie. Specjalny system informatyczny – generator ofert będzie obowiązywał w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Małopolskiego jeszcze w tym roku. Warsztaty dla organizacji pozarządowych odbędą się w Nowym Sączu, Tarnowie i Krakowie. Zapraszamy do rejestracji elektronicznej poprzez formularz internetowy.

W imieniu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego zapraszamy na szkolenia z obsługi Małopolskiego Generatora Ofert. Szkolenia organizowane są w trzech terminach i lokalizacjach:

24.02.2020, godz. 16:00 Nowy Sącz - Kino „Sokół”, ul. Jana Długosza 3, sala im. Romana Sichrawy ,

02.03.2020, godz. 16.00 Tarnów - Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Tarnowie, ul. Nowy Świat 30, Aulla

03.03.2020, godz. 16.00 Kraków - Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego ul. Racławicka 56, sala sesyjna (piętro VII)

Rejestracja na stronie: https://www.malopolska.pl/szkolenie-z-obslugi-malopolskiego-generatora-ofert

Więcej informacji – LINK

Trwają nabory w otwartych konkursach ofert na zadania publiczne Województwa Małopolskiego. Aktualne informacje dotyczące poszczególnych konkursów znajdują się na stronie Biuletynu Informacji Publicznej.

Więcej informacji – LINK

Serdecznie zapraszamy do polubienia strony "Pozarządowa Małopolska" na Facebooku, na której znajdą Państwo bieżące informacje dotyczące III sektora w naszym regionie.

Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego