II KOMUNIKAT - E-usługi w informacji przestrzennej

2020-02-11 12:48
II KOMUNIKAT - E-usługi w informacji przestrzennej

Szanowni Mieszkańcy

informuję, że na zlecenie Starostwa w ramach projektu „E-usługi w informacji przestrzennej Powiatu Brzeskiego", realizowane są prace geodezyjne związane z modernizacją ewidencji gruntów i budynków w jednostce ewidencyjnej Brzesko – obszar wiejski, obejmującej m.in. obręb ewidencyjny Jadowniki .

W związku z tym, działający z upoważnienia geodeci z Opolskiej Grupy Geodezyjnej Sp. z o.o. ul. Podolska 2e, 48-303 Nysa zobowiązani są w drodze pomiaru geodezyjnego pozyskać niezbędne dane zakładane do realizacji przedmiotu zamówienia, dotyczące m.in. budynków, granic działek spełniających kryteria określone przez Zamawiającego.

Powyższe czynności będą wiązać się z koniecznością wejścia na teren nieruchomości przez geodetów w oparciu o zgłoszenie pracy geodezyjnej w Powiatowym Ośrodku Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Brzesku.

W ramach wykonywanych prac geodeci nie będą wchodzić do pomieszczeń budynków.

W związku z powyższym uprzejmie proszę o umożliwienie wstępu na grunt oraz dostępu do obiektów budowlanych w celu dokonywania niezbędnych czynności związanych z wykonywanymi pracami.

W razie ewentualnych pytań będą mogli Państwo kontaktować się z pracownikami Referatu APK tut. Starostwa Powiatowego w Brzesku tel. (14) 6631979, 6631973, 6284960, w celu uzyskania niezbędnych informacji i wyjaśnień.

STAROSTA
(-) mgr Andrzej Potępa