Aplikacja dla narciarzy od WebCamera.pl

2020-01-17 15:10
Aplikacja dla narciarzy od WebCamera.pl

Niedawno w App Store i Google Play pojawiła się aplikacja - prawdziwa gratka dla miłośników białego szaleństwa.

WebCameraSki oferuje live streaming z 200 kamer z ośrodków narciarskich w Polsce. Na terenie Województwa Małopolskiego znajduje się aż 108 kamer (w tym 2 na Wielkiej Krokwi w Zakopanem).

Kamery pozwalają na obserwację 200 km tras narciarskich w ponad stu kurortach. Aplikacja podaje też aktualne komunikaty o trasach - o tym, które są otwarte, które wyciągi są obecnie czynne. Idealną funkcjonalnością dla narciarzy będzie też mapa rozmieszczenia wyciągów (mapki połączone są z nawigacją GPS w telefonie, aby jeszcze bardziej ułatwić znalezienie drogi) oraz wskaźniki temperatury i grubości białego puchu. W aplikacji znajdziemy aktualizowane informacje o warunkach pogodowych. Jak zapowiadają twórcy WebCameraSki, aplikacja będzie się rozwijać - już wkrótce mają się w niej znaleźć między innymi: możliwość zakupu skipassów, karnetów, głosowania, pozwalające na zbieranie opinii użytkowników czy atrakcyjne konkursy. To jedyna taka aplikacja dla narciarzy czy snowboardzistów. Warto zainstalować ją na swoim smartfonie przed wyjazdem na narty.

Źródło: Malopolska Organizacja Turystyczna