Spotkanie Świąteczno-Noworoczne 2020

2020-01-17 14:17
Spotkanie Świąteczno-Noworoczne 2020

W minioną środę w Regionalnym Centrum Kulturalno-Bibliotecznym odbyło się coroczne spotkanie świąteczno-noworoczne zorganizowane przez władze samorządowe gminy i powiatu brzeskiego. Gospodarzami spotkania byli Burmistrz Brzeska Tomasz Latocha, Starosta Brzeski Andrzej Potępa, Przewodnicza Rady Miejskiej w Brzesku Maria Kądziołka oraz Przewodniczący Rady Powiatu Brzeskiego Kazimierz Brzyk.

W spotkaniu udział wzięli samorządowcy z naszego regionu, I wicewojewoda małopolski Zbigniew Starzec, przedstawicielka Sekretarz Stanu w Ministerstwie Zdrowia Józefy Szczurek-Żelazko, Dziekani Dekanatu Brzeskiego i Szczepanowskiego, dyrektorzy placówek oświatowych, wydziałów i jednostek powiatowych, instytucji państwowych, przedstawiciele Państwowej Straży Pożarnej oraz Komendy Powiatowej Policji, prezesi spółek gminnych, przedsiębiorcy oraz członkowie stowarzyszeń.

Uroczystość uświetnili swoim występem nauczyciele Szkoły Muzycznej I stopnia w Brzesku.