36. Konfrontacje Muzyczne Młodych

2020-01-17 10:31
36. Konfrontacje Muzyczne Młodych

I Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie serdecznie zaprasza uczniów szkół ponadpodstawowych do wzięcia udziału w kolejnej edycji Przeglądu Talentów Muzycznych - Konfrontacje Muzyczne Młodych.

Impreza umożliwia prezentację przed szerszą publicznością uzdolnień muzycznych oraz odkrywanie i promowanie twórczości muzycznej młodzieży szkół ponadpodstawowych z terenu województwa małopolskiego. Organizatorzy czekają na zgłoszenia artystów-amatorów zajmujących się dowolnym rodzajem muzycznej twórczości.

Pisemne zgłoszenie uczestnictwa należy dostarczyć lub przesłać na adres: I Liceum Ogólnokształcące, ul. Piłsudskiego 4, 33-100 Tarnów, tel. 14 6888440, fax. 14 6888440, do dnia 2 marca 2020 r.

Finał Przeglądu odbedzie się 20 marca 2020 r. w tarnowskim kinie Marzenie - ul. Staszica 4.

KARTA ZGŁOSZENIA

OŚWIADCZENIE

Dodatkowe informacje można uzyskać: I LO w Tarnowie  tel. (014) 6888440, tarnow1lo@gmail.com, kchorazek@op.pl

Źródło: https://www.i-lo.tarnow.pl/