Kolędnicy wieści niosą z okolicy!

2020-01-16 10:51
Kolędnicy wieści niosą z okolicy!

Dziś rano z wizytą u Starosty Brzeskiego oraz wszytskich pracowników Starostwa pojawiła się barwna gromada z Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Łysej Górze.

"Wiwat, wiwat zaśpiewajmy, Chwałę Bogu oddawajmy. Niech gospodarz wesół będzie, Niech nas przyjmie po kolędzie!"

Jak w zapusty zwyczaj każe: zaśpiewali, zagrali, osądzili podstępnego Heroda, diabeł groził widłami, a Śmierć wywijała kosą.

Zgodnie z tradycją Kolędnicy nie odeszli z pustymi rękami. Otrzymali zasłużoną "zapłatę" w formie słodkich upominków i prezentów powiatowych.