Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

Najnowsze galerie

Zobacz też

Biuletyn Informacji PublicznejOficjalny portal województwa małopolskiegobim-poziome.pngPowiat Lęborski - Powiat PartnerskiPodhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targuwirtualny spacerCAF w StarostwieWojskowa Komenda Uzupełnień w Tarnowieplatforma e-puapAktywny i Bezpieczny Powiat BrzeskiPowiat Brzeski E-Sport CupTarnowska Organizacja TurystycznaMałopolska Organizacja TurystycznaZwiązek Powiatów PolskichStowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski

Social Media

Powiat Brzeski Facebook PowiatPowiat Brzeski Youtube

 

Koncert jubileuszowy kolęd i pastorałek Grupy Teatralnej GT

2020-01-14 08:55
Koncert jubileuszowy kolęd i pastorałek Grupy Teatralnej GT

Serdecznie zapraszamy na Koncert jubileuszowy kolęd i pastorałek przygotowany przez działającą przy Parafii Miłosierdzia Bożego w Brzesku Grupę Teatralną GT pod kierownictwem Agaty Podłęckiej. 

Wydarzenie będzie stanowiło podsumowanie i uczczenie 25 lat dotychczasowej pracy artystycznej Grupy Teatralnej GT oraz wieloletniej współpracy scenicznej i 5 lat poezjowania w PiMBP w Brzesku. Program artystyczny wzbogaci występ gościa honorowego – kabaretu Sprawa Drugorzędna z Miejskiego Ośrodka Kultury w Brzesku oraz wystawa fotografii dokumentującej działalność Grupy Teatralnej GT. 

Patronem honorowym wydarzenia jest Burmistrz Brzeska Tomasz Latocha.

Na koncert zapraszają Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Brzesku, poetka i animatorka Agata Podłęcka, opiekunka Grupy Teatralnej GT oraz jej współgospodarz ksiądz kanonik Wojciech Werner, proboszcz Parafii Miłosierdzia Bożego w Brzesku.

Wydarzenie już w sobotę, 25 stycznia 2020 r., o godz. 17:00 w Sali Audytoryjnej RCKB w Brzesku. Bezpłatne bilety wstępu dostępne w Dziale Dorosłych Biblioteki.

plakat promujący koncert jubileuszowy kolęd i pastorałek Grupy Teatralnej GT

Źródło: Dział Dorosłych. Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Brzesku