Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

Najnowsze galerie

Zobacz też

Biuletyn Informacji PublicznejOficjalny portal województwa małopolskiegobim-poziome.pngPowiat Lęborski - Powiat PartnerskiPodhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targuwirtualny spacerCAF w StarostwieWojskowa Komenda Uzupełnień w Tarnowieplatforma e-puapAktywny i Bezpieczny Powiat BrzeskiPowiat Brzeski E-Sport CupTarnowska Organizacja TurystycznaMałopolska Organizacja TurystycznaZwiązek Powiatów PolskichStowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski

Social Media

Powiat Brzeski Facebook PowiatPowiat Brzeski Youtube

 

Spotkanie autorskie z Barbarą Sadurską

2020-01-14 08:51
Spotkanie autorskie z Barbarą Sadurską

Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z Barbarą Sadurską, które odbędzie się w czwartek, 23 stycznia 2020 r. o godz. 17:00 w Sali wystawienniczo-odczytowej RCKB w Brzesku. 

Barbara Sadurska (ur. 1974), znana w Brzesku jako Baśka Hauben. Absolwentka brzeskiego LO im. M. Kopernika, następnie ukończyła polonistykę i prawo na UJ. Związana z Brzeskiem ze względu na przyjaciół i znajomych. W 2019 r. zadebiutowała książką pt. "Mapa" (wyd. Nisza, 2019).

"Mapa" to zbiór opowiadań, których tematem jest tajemnicze powstanie i zniknięcie mapy świata, narysowanej w XV w. przez Fra Mauro i Andreasa Bianco. Jej losy zarysowane na przestrzeni kilkuset lat nierozerwalnie związane są z istotą zła. Książka została bardzo dobrze przyjęta przez krytykę, uznana przez magazyn "Polityka" za jedną z najważniejszych publikacji roku. Atmosfera nieoczywistych zakątków Brzeska pojawia się tu i ówdzie na kartach książki.

Wstęp na wydarzenie jest wolny. Po spotkaniu będzie możliwość zakupu książki.

plakat promujący spotkanie autorskie z Barbarą Sadurską

Źródło: Dział Dorosłych. Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Brzesku