Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

Najnowsze galerie

Zobacz też

Biuletyn Informacji PublicznejOficjalny portal województwa małopolskiegobim-poziome.pngPowiat Lęborski - Powiat PartnerskiPodhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targuwirtualny spacerCAF w StarostwieProgram Rozwoju Obszarów WiejskichWojskowa Komenda Uzupełnień w Tarnowieplatforma e-puapAktywny i Bezpieczny Powiat BrzeskiTarnowska Organizacja TurystycznaMałopolska Organizacja TurystycznaZwiązek Powiatów PolskichStowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski

Social Media

Powiat Brzeski Facebook PowiatPowiat Brzeski Youtube

Rok 2020 powitał na świecie małego Miłosza

2020-01-02 12:00
Rok 2020 powitał na świecie małego Miłosza

W Nowy Rok w brzeskim szpitalu powiatowym urodził się Miłosz - chłopiec jest pierwszym mieszkańcem Powiatu Brzeskiego, który przyszedł na świat w 2020 roku. Dumną mamę i synka odwiedził z kwiatami i gratulacjami wicestarosta Maciej Podobiński. Tadycyjnie mały Mieszkaniec Powiatu Brzeskiego otrzymał kosz z upominkami i wyprawką.

Wspólnie ze starostą wizytę złożyli: zastępca dyrektora ds. Administracji i Logistyki – Marek Kapusta, ordynator Oddziału Ginekologiczno-Położniczego Jacek Sysło, naczelna pielęgniarka – Małgorzata Urbaniak-Ostrykiewicz oraz położna oddziałowa Ewa Chmielarz-Żwawa.

Miłosz jest trzecim dzieckiem Państwa Sabiny i Marcina Pleszczyńskich - mieszkańców Gminy Brzesko. Malec urodził się o godzinie 13:40, uzyskał 10 punktów w skali Apgar. Waży 3270 g.

Szczęśliwym rodzicom składamy najserdeczniejsze gratulacje z okazji narodzin synka. Życzymy uśmiechu i radości w każdym dniu oraz samych powodów do zadowolenia i rodzicielskiej dumy.

Zobacz galerię