Szkolenie dla NGO

2019-12-09 08:07
Szkolenie dla NGO

Szanowni Państwo,

Starosta Brzeski oraz Przewodniczący Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Brzesku serdecznie zapraszają przedstawicieli organizacji pozarządowych z terenu Powiatu Brzeskiego na bezpłatne szkolenie związane ze zmianą wzoru oferty, umowy i sprawozdania z realizacji zadania publicznego, które odbędzie się w dniu 10 grudnia 2019 r. o godz. 15:30 w Powiatowym Centrum Edukacji w Brzesku, ul. Piastowska 2B, 32-800 Brzesko, sala audiowizualna. Szkolenie będzie prowadził Pan Artur Gluziński.

Udział w szkoleniu pomoże Państwu w przyszłym roku aktywnie i bezbłędnie aplikować po środki publiczne.

Zgłoszenia można dokonywać drogą telefoniczną 14 66 33111 wew. 194 lub 14 66 31768 bądź elektroniczną na adres ngo@powiatbrzeski.pl, podając imię i nazwisko osoby zgłaszanej oraz nazwę organizacji pozarządowej.