Zaproszenie na spotkanie

2013-02-20 09:37
Zaproszenie na spotkanie

Starostwo Powiatowe w Brzesku wraz z Regionalnym Ośrodkiem Europejskiego Funduszu Społecznego zapraszają przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz szkół ponadgimnazjalnych i gimnazjów z terenu powiatu brzeskiego na spotkanie dotyczące możliwości pozyskania środków finansowych na działania edukacyjne. Spotkanie odbędzie się w dniu 25 lutego 2013 r. o godzinie 10.00 w sali obrad Starostwa Powiatowego w Brzesku, ul. Głowackiego 51.

Plan spotkania:
- Omówienie zasad aplikowania o środki w ramach działania 9.5 POKL, wymogi formalne
- Omówienie dokumentacji konkursowej działania 9.5 POKL
- Wskazanie innych źródeł finansowania działań edukacyjnych - Rządowy Program Aktywizacji Społecznej Osób Starszych [ASOS].

Zgłoszenia przyjmuje p. Marcin Lewandowski – przedstawiciel ROEFS  tel. (14) 6556 985 oraz p. Beata Mrówka – pracownik Starostwa Powiatowego w Brzesku  tel. (14) 66 31768.

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu !