Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

Najnowsze galerie

Zobacz też

bip.jpgmalopolska.jpgpowiat-leborski.jpgpwsznt.jpgwirtualny-spacer.jpgcaf.jpgprow.jpgwybory-1.jpglogo.jpgepuap.jpgsport.jpgtot-logo.pngmot.pngzwiazek-powiatow.jpgsgipm.jpg

Social Media

Powiat Brzeski Facebook PowiatPowiat Brzeski Youtube

Finał Erasmus+

2019-11-27 08:37
Finał Erasmus+

Zakończyła się ostatnia mobilność w ramach programu Erasmus+, projektu „Europejskie doświadczenia zawodowe szansą na lepszą przyszłość”.

Uczniowie (10 osób) klasy 3TBG, grupy budowlanej oraz 3bb (5 osób) monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie uczestnicząc w projekcie wyjechało na praktyki zawodowe do Niemiec do Lipska na 4 tygodnie. Chłopcy realizowali swoje ptaktyki w dużej firmie budowlanej Forβbohm&Shöne, z którą nasza szkoła od lat współpracuje i realizuje projekty unijne. Jest to chyba najlepsze świadectwo tego, że nasi uczniowie spisują się na medal za każdym razem.

iiab1021.jpg

img-2767.jpg

W trakcie uroczystego wręczenia praktykantom certyfikatów prezes firmy M. Forβbohm dziekował praktykantom za rzetelną wiedzę oraz właściwe wykonywanie zadań praktyki, wzorową postawę, punktualność. Życzyłby sobie, aby uczniowie naszej szkoły przyjeżdzali częściej na praktyki do jego firmy, ponieważ każda grupa pozostawia po sobie miłe wspomnienia, dowody fachowej wiedzy w postaci efektów dobrze wykonanej pracy oraz każdego dnia ich postawa pokazuje wysoką kulturę osobistą.

img-2967.jpg

img-2971.jpg

img-2976.jpg

img-2986.jpg

Uroczystość wręczenia certyfikatów odbyła się 15.11.2019 w siedzibie organizacji Europa Haus. Uczestniczyli w niej Preses Forβbohm&Shöne M. Forβbohm, dr M. Peter, dyrektor biura Europa Haus Christian Dietz.

Oto uczniowie, którzy uczestniczyli w praktyce zawodowej w Lipsku w Niemczech: H. Grocholski, P. Jagielski, E. Maślanka, H.Rędzina, D.Bychawski, N. Myszka, B.Kotra,P. Biernat, J.Zięba, K. Konieczny, J.Pałach, P.Kołdras, R.Kwaśny, D.Szewczyk, Sz. Dubiel. 

Źródło: ZSTiB w Brzesku