Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

Najnowsze galerie

Zobacz też

Biuletyn Informacji PublicznejOficjalny portal województwa małopolskiegobim-poziome.pngPowiat Lęborski - Powiat PartnerskiPodhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targuwirtualny spacerCAF w StarostwieProgram Rozwoju Obszarów WiejskichWojskowa Komenda Uzupełnień w Tarnowieplatforma e-puapAktywny i Bezpieczny Powiat BrzeskiTarnowska Organizacja TurystycznaMałopolska Organizacja TurystycznaZwiązek Powiatów PolskichStowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski

Social Media

Powiat Brzeski Facebook PowiatPowiat Brzeski Youtube

Szkolenie dla NGO

2019-11-21 09:47
Szkolenie dla NGO

Szanowni Państwo,

Starosta Brzeski oraz Przewodniczący Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Brzesku serdecznie zapraszają przedstawicieli organizacji pozarządowych z terenu Powiatu Brzeskiego na bezpłatne szkolenie związane ze zmianą wzoru oferty, umowy i sprawozdania z realizacji zadania publicznego, które odbędzie się w dniu 10 grudnia 2019 r. o godz. 15:30 w Powiatowym Centrum Edukacji w Brzesku, ul. Piastowska 2B, 32-800 Brzesko, sala audiowizualna. Szkolenie będzie prowadził Pan Artur Gluziński.

Udział w szkoleniu pomoże Państwu w przyszłym roku aktywnie i bezbłędnie aplikować po środki publiczne.

Zgłoszenia można dokonywać drogą telefoniczną 14 66 33111 wew. 194 lub 14 66 31768 bądź elektroniczną na adres ngo@powiatbrzeski.pl w terminie do 5 grudnia 2019 r. podając imię i nazwisko osoby zgłaszanej oraz nazwę organizacji pozarządowej. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego też prosimy o zgłaszanie maksymalnie 2 osób z jednej organizacji.

ZAPROSZENIE