Nasz urząd jeszcze bliżej Klienta

2019-11-20 13:48
Nasz urząd jeszcze bliżej Klienta

Nowy, otwarty Punkt Informacyjny działa już od kilku tygodni.

Powiat Brzeski wspólnie z Urzędem Miejskim w Brzesku, wychodząc naprzeciw trendom panującym w profesjonalnej obsłudze Klienta, stworzyli funkcjonalne, otwarte i wygodne biuro, gdzie Mieszkańcy i Goście naszego powiatu uzyskają wszelkie niezbędne informacje i będą mogli od ręki złożyć dokumenty.

• Zapomniałeś wypełnić jakiegoś wniosku?
  • Potrzebujesz pilnie skorzystać z Internetu?
  • lub wydrukować niezbędne oświadczenie?

To już nie problem. Od teraz można bez przeszkód korzystać ze Stanowiska Komputerowego dla Klienta.

Serdecznie zapraszamy!