Oficjalne pożegnanie Komendanta Powiatowego Policji

2013-02-18 15:08
Oficjalne pożegnanie Komendanta Powiatowego Policji

- Insp. Robert Biernat kierując Komendą Powiatowego Policji w Brzesku dał się poznać jako osoba odpowiedzialna, rzetelna i w pełni zaangażowana w pracę. Świadczą o tym wyniki brzeskiej jednostki, która w ostatnich latach stała się liderem w zakresie wykrywalności przestępstw w województwie małopolskim.

Na szczególne uznanie zasługuje jego dobra współpraca z samorządem oraz dbałość i starania, o stworzenie jak najlepszych warunków do pracy dla funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Brzesku. Najlepszym dowodem tego wysiłku jest nowoczesna siedziba Komisariatu w Czchowie, zakup radiowozów oraz zaangażowanie się w projekt budowy nowego budynku brzeskiej Komendy - podkreślał podczas uroczystości starosta brzeski Andrzej Potępa.

Do czasu wyboru nowego komendanta – Komendą Powiatową Policji w Brzesku kierować będzie mł. insp. Roman Gurgul, który dotychczas pełnił funkcję I zastępcy.