Bezpłatne USG piersi - kolejne terminy

2019-11-06 08:26
Bezpłatne USG piersi - kolejne terminy

Choroby nowotworowe są plagą XXI wieku. Jak podają statystyki, co 4 minuty na świecie następuje nowe zachorowanie na raka. Rak piersi stanowi wg. statystyk 50% wszystkich zachorowań, a choroba ta dotyka kobiety w różnym wieku. Najlepszym lekarstwem w każdej chorobie jest profilaktyka. Zapobieganie jest „niewidoczne”. Trzeba więc wielkiej wyobraźni, aby uznać zapobieganie zachorowaniu za najważniejszy postulat walki z rakiem.

Wychodząc temu naprzeciw, Brzeskie Amazonki już po raz ósmy prowadzą akcję profilaktyczną bezpłatnego badania piersi. W tym roku w ramach zadania pn. „Ceń sobie zdrowie” wspartego finansowo przez Powiat Brzeski zaplanowano cztery terminy badań:

• 14 września
  • 19 października
  • 30 listopada
  • 7 grudnia

Brzeskie Amazonki wraz z SP ZOZ Brzesko zapraszają wszystkie kobiety
na bezpłatne badanie USG piersi,
które odbędą się 30 listopada i 7 grudnia 2019 r.
(dwie kolejne sosobty) w godz. 8:00 - 13:00.
Badanie zostanie przeprowadzone w Pracowni USG Szpitala Powiatowego w Brzesku, ul Kościuszki 68.

Źródło: Stowarzyszenie Brzeskich Amazonek