OGŁOSZENIE - Plan transportu zbiorowego

2019-10-30 15:00
OGŁOSZENIE - Plan transportu zbiorowego

OGŁOSZENIE STAROSTY BRZESKIEGO
z dnia 30 października 2019 r.
o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu Planu zrównoważonego rozwoju publicznego transportu zbiorowego dla Powiatu Brzeskiego.

Działając na podstawie art. 10 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym (Dz. U. 2018 poz. 2016) Starosta Brzeski zawiadamia, iż opracowany projekt Planu zrównoważonego rozwoju publicznego transportu zbiorowego dla Powiatu Brzeskiego wyłożony został do publicznego wglądu w formie papierowej w Wydziale Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Brzesku, ul. Piastowska 2b, pok. 112 w godzinach urzędowania tj.:

• w poniedziałek i wtorek oraz czwartek i piątek od godz. 8.00 do godz. 15.00,
  • w środę od godz. 8.00 do godz. 16.45

oraz w wersji elektronicznej na stronie internetowej www.powiatbrzeski.pl oraz w Biuletynie Informacji Publicznej.

Uwagi i wnioski do projektu Planu zrównoważonego rozwoju publicznego transportu zbiorowego dla Powiatu Brzeskiego, mogą być składane w formie pisemnej bezpośrednio w Wydziale Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Brzesku, ul. Piastowska 2b, pok. 112, drogą pocztową na adres Starostwa Powiatowego ul. Piastowska 2b 32-800 Brzesko lub drogą elektroniczną na adres komunikacja@powiatbrzeski.pl w terminie 21 dni tj. od 30 października do 20 listopada 2019 r. Rozpatrzone zostaną jedynie własnoręcznie podpisane opinie, z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu osoby składającej.

Uwagi do Planu zrównoważonego rozwoju transportu zbiorowego dla Powiatu Brzeskiego - FORMULARZ

Organem właściwym do rozpatrzenia uwag i wniosków jest Starosta Brzeski. Rozpatrywane będą jedynie opinie i uwagi złożone na formularzu zgłaszania uwag, które wpłyną do siedziby Starostwa Powiatowego w Brzesku do dnia 20 listopada 2019 r. do godziny 15.00.

PLAN ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU TRANSPORTU ZBIOROWEGO DLA POWIATU BRZESKIEGO