Koncert „W hołdzie Janowi Pawłowi II”

2019-10-17 09:55
Koncert „W hołdzie Janowi Pawłowi II”

Serdecznie zapraszamy na koncert „W hołdzie Janowi Pawłowi II” organizowany przez PiMBP w Brzesku w ramach obchodów "Miesiąca Papieskiego". Wydarzenie odbędzie się w piątek, 25 października o godz. 18:00 w Sali Audytoryjnej RCKB w Brzesku. Bezpłatne bilety wstępu na koncert można odbierać w Dziale Dorosłych brzeskiej Biblioteki. W tym samym tygodniu, w środę, 23 października o godz. 11:00 zapraszam także na pokaz etiudy filmowej „Hiob” zrealizowanej przez zespół Teatru „Exit” wraz z towarzyszącą mu wystawą fotografii Kamili Kansy „Diaphanes. Córki i synowie milczenia”.

koncert W hołdzie Janowi Pawłowi II

mp-2019-plakat-ogolny-media.jpg