Zespół z Uszwi pokazał klasę w Bukowinie Tatrzańskiej

2013-02-14 11:46
Zespół z Uszwi pokazał klasę w Bukowinie Tatrzańskiej

„Kolędnicy znad Uszwicy” są laureatami licznych przeglądów grup kolędniczych,  w tym tegorocznego XXXI Małopolskiego Przeglądu Grup Kolędniczych „O Lipnicką gwiazdę”, podczas którego zdobyli II miejsce. To właśnie wyróżnienie umożliwiło im udział w ogólnopolskim konkursie podczas Góralskiego Karnawału. Warto nadmienić, iż była to jedyna grupa z powiatu brzeskiego, która wzięła udział w tym prestiżowym przedsięwzięciu.