Remont ulicy Leśnej rozpocznie się w marcu

2013-02-13 13:41
Remont ulicy Leśnej rozpocznie się w marcu

Pieniądze na remont ulicy Leśnej w Brzesku Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad zagwarantowała blisko trzy lata temu. Jednak ze względu na protesty mieszkańców nie udało się jej odnowić przed otwarciem autostrady. Po wykonaniu dodatkowych ekspertyz remont drogi może ruszyć. Ulica będzie poszerzona. Pojawią się ekrany akustyczne, przejścia dla pieszych i sygnalizacja świetlna oraz chodniki. Na przełomie lutego i marca będzie rozstrzygnięty przetarg i jeśli nic nie stanie na przeszkodzie będziemy mogli przekazać plac budowy.  Remont ma potrwać około dwóch miesięcy. Wówczas droga będzie zamknięta. - Dla kierowców oznacza to objazdy. Jeden z nich zostanie wyznaczony przez Rzezawę, pozostałe są ustalane z władzami Brzeska.

źródło: www.rdn.pl