2019-10-01 08:50
Budowanie ścieżki kariery przez wolontariat

Partner Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich - Stowarzyszenie Regiony Nowych Szans „Vesna” wraz z Stowarzyszeniem Wspierania Rozwoju Młodzieży „Wzrastanie”, Fundacją Rozwoju Umiejętności i Relacji oraz Stowarzyszeniem „Na Śliwkowym Szlaku” realizuje projekt pn. „Budowanie ścieżki kariery przez wolontariat”. Projekt jest realizowany w terminie 22.05.2019 r. – 30.10.2019 r. w dwóch brzeskich szkołach: Zespole Szkół Technicznych i Branżowych nr 2 oraz Katolickim Liceum Ogólnokształcącym w Brzesku.