"Łoniowiacy" na Festiwalu w Bułgarii

2019-09-04 14:17
"Łoniowiacy" na Festiwalu w Bułgarii

Zespół Pieśni i Tańca „Łoniowiacy” przebywał na Międzynarodowym Festiwalu Folklorystycznym „BALKAN FOLK FEST 2019” w Bułgarii w dniach 19 – 27 sierpnia 2019 r. Podczas pobytu polscy tancerze zaprezentowali piękny folklor aż 3 razy, godnie reprezentując Powiat Brzeski. Na festiwalu zaprezentowali się artyści z Bułgarii, Ukrainy, Rumunii, Serbii, Chorwacji, Włoch oraz z Polski. W wolnych chwilach Zespół korzystał z uroków słonecznej Bułgarii i złocistych piasków Morza Czarnego.