Wielki finał Akcji Aktywny i Bezpieczny Powiat Brzeski

2019-09-02 10:23
Wielki finał Akcji Aktywny i Bezpieczny Powiat Brzeski

Już 7 września w sobotę w godzinach od 14.00 do 18.00 zapraszamy całe rodziny, dzieci, młodzież oraz dorosłych na stadion „Jadowniczanka”, gdzie odbędzie się piknik rodzinny Wielki finał 3 sezonu Akcji Aktywny i Bezpieczny Powiat Brzeski. Impreza jest organizowana przez brzeskich policjantów wspólnie ze Starostwem Powiatowym w Brzesku, Państwową Strażą Pożarną w Brzesku i wieloma innymi instytucjami. W przedsięwzięciu weźmie udział aktor Wojciech Sukiennik. Swój udział potwierdził już Sławomir Rawiński – strongmen i zawodnik MMA.

Wśród atrakcji zaplanowano:

- pokazy Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego w Krakowie, pokaz pirotechników, policyjnego robota pirotechnicznego,

- pokaz zatrzymania niebezpiecznego przestępcy z użyciem kolczatki drogowej przy dynamicznej akcji policjantów,

- zawody w wyciskaniu ciężarów z udziałem Sławomira Rawińskiego,

- pokazy strażaków,

- dmuchane zjeżdżalnie, malowanie twarzy i animatorzy dla najmłodszych (GRATIS!),

- udział strongmanów,

- dodatkowo zabawy i turnieje z nagrodami dla dzieci,

- udział zabytkowych samochodów z automobliklubów.

Na uczestników pikniku będzie czekało moc atrakcji, miła i przyjazna atmosfera oraz pyszny bigos z wojskowej kuchni polowej.

Dołącz do nas! Gwarantujemy dobrą zabawę!

START 7 września GODZINA 14.00.

plakat promujący finał Akcji Aktywny i Bezpieczny Powiat Brzeski