️STRAŻMAGEDON - będzie gorąco!

2019-08-09 14:04
️STRAŻMAGEDON  - będzie gorąco!

Został niespełna miesiąc do startu pierwszej tego typu imprezy w Polsce. Nie zwlekaj z zapisem!

Zapraszamy wszystkich do Brzeska celem udziału w biegu przełajowym z 25 przeszkodami na dystansie 7 km. W imprezie swoich sił spróbować może każdy chętny, niekoniecznie związany ze służbami mundurowymi, również osoby poniżej 18 lat za zgodą rodziców. Głównym celem jest dobra zabawa związana z uczestnictwem w wydarzeniu sportowym propagującym zdrowy tryb życia, aktywny wypoczynek i współzawodnictwo sportowe wśród strażaków, służb mundurowych oraz wszystkich innych zwolenników ekstremalnych zmagań terenowych. Zapewniamy profesjonalny pomiar czasu przebycia trasy.

REJESTRACJA

SZCZEGÓŁY