Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

Najnowsze galerie

Zobacz też

Biuletyn Informacji PublicznejOficjalny portal województwa małopolskiegoPowiat Lęborski - Powiat PartnerskiPodhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targuwirtualny spacerCAF w StarostwieProgram Rozwoju Obszarów WiejskichWybory SamorządoweWojskowa Komenda Uzupełnień w Tarnowieplatforma e-puapAktywny i Bezpieczny Powiat BrzeskiTarnowska Organizacja TurystycznaMałopolska Organizacja TurystycznaZwiązek Powiatów PolskichStowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski

Social Media

Powiat Brzeski Facebook PowiatPowiat Brzeski Youtube

Starosta Brzeski w programie "Słowo za słowo"

2019-08-08 08:22
Starosta Brzeski w programie "Słowo za słowo"

Dobiegają końca dwie najważniejsze tegoroczne inwestycje drogowe na terenie powiatu brzeskiego. Mowa o rozbudowie i modernizacji dróg Tymowa – Łososina Dolna oraz Gnojnik – Złota. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami jeszcze przez kilka tygodni. Jak zapewnił na antenie RDN starosta brzeski Andrzej Potępa, prace są już na finiszu

Prace, które powodują największe utrudnienia czyli prace bitumiczne już zostały ukończone. W tym momencie kończymy budowę chodników i rozpoczną się prace wykończeniowe czyli utwardzanie poboczy, malowanie linii, to też będzie powodowało utrudnienia, ale zdecydowanie mniejsze. Myślę, że w ciągu najbliższego miesiąca te prace zakończymy całkowicie.

Jak przypomina starosta brzeski droga Tymowa – Łososina Dolna stanowi alternatywę dla zatłoczonej czy niekiedy zablokowanej drogi w kierunku Nowego Sącza.

Koszt inwestycji to ok. 11 milionów złotych. Powiat Brzeski pokryje 1/3 kosztów, reszta pochodzi z zewnętrznego dofinansowania. Prace mają potrwać do końca września.

Źródło: RDN Małopolska