Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
Kontarst
Rozmiar czcionki
| |

Starosta Brzeski w programie "Słowo za słowo"

2019-08-08 08:22
Starosta Brzeski w programie "Słowo za słowo"

Dobiegają końca dwie najważniejsze tegoroczne inwestycje drogowe na terenie powiatu brzeskiego. Mowa o rozbudowie i modernizacji dróg Tymowa – Łososina Dolna oraz Gnojnik – Złota. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami jeszcze przez kilka tygodni. Jak zapewnił na antenie RDN starosta brzeski Andrzej Potępa, prace są już na finiszu

Prace, które powodują największe utrudnienia czyli prace bitumiczne już zostały ukończone. W tym momencie kończymy budowę chodników i rozpoczną się prace wykończeniowe czyli utwardzanie poboczy, malowanie linii, to też będzie powodowało utrudnienia, ale zdecydowanie mniejsze. Myślę, że w ciągu najbliższego miesiąca te prace zakończymy całkowicie.

Jak przypomina starosta brzeski droga Tymowa – Łososina Dolna stanowi alternatywę dla zatłoczonej czy niekiedy zablokowanej drogi w kierunku Nowego Sącza.

Koszt inwestycji to ok. 11 milionów złotych. Powiat Brzeski pokryje 1/3 kosztów, reszta pochodzi z zewnętrznego dofinansowania. Prace mają potrwać do końca września.

Źródło: RDN Małopolska

KAPITAL_LUDZKI.png

fundusz_spojnosci.png

Modernizacja strony WWW współfinansowana z EFS w ramach projektu POKL 2007-2013
pt. „CAF – podstawa doskonalenia małopolskich JST”,
nr projektu POKL.05.02.01.00-059/12