II Rajd Rowerowy "100 km Wolności" już 11 sierpnia!

2019-08-07 08:26
II Rajd Rowerowy "100 km Wolności" już 11 sierpnia!

Ochotnicza Straż Pożarna w Górce serdecznie zaprasza mieszkańców Powiatu Brzeskiego do udziału w II Rajdzie Rowerowym „100 km Wolności”, który odbędzie się 11 sierpnia 2019 roku. W trakcie II Rajdu Rowerowego odbędzie się Piknik Rodzinny, na którym będą rozgrywane turnieje piłki siatkowej, gry i zabawy dla najmłodszych, zlot zabytkowych samochodów, pokaz sprzętu strażackiego. Przybywajcie!

II Rajd Rowerowy 100 km Wolności już 11 sierpnia