"Poza Stereotypem - Senior Roku 2018"

2019-08-05 08:58
"Poza Stereotypem - Senior Roku 2018"

Rozpoczął się nabór zgłoszeń kandydatów do XIII Małopolskiego Plebiscytu „Poza Stereotypem - Senior Roku 2018”. Tak, jak w poprzednich latach szukamy aktywnych seniorów (60+) z terenu Województwa Małopolskiego, angażujących się w życie społeczności lokalnej, wspierających otoczenie swoim doświadczeniem, osób nieszablonowych, które rozwijają swoje pasje i spełniają marzenia.

Zgłoszenia (wersja papierowa i elektryczna) należy przesłać najpóźniej do dnia 6 września 2019 r. do godz. 15:00 (decyduje data wpływu zgłoszenia do Organizatora Plebiscytu).Szczegółowe informacje, wraz z formularzami zgłoszeń znajdziecie Państwo na stronie ROPS Kraków.

SZCZEGÓŁY

Gorąco zachęcamy już dziś do przesyłania zgłoszeń do plebiscytu.

Źródło: ROPS Kraków