VisitMałopolska - pobierz aplikację i bądź na bieżąco!

2019-08-02 12:24
VisitMałopolska - pobierz aplikację i bądź na bieżąco!

Intuicyjne i proste planowanie podróży, katalog ulubionych i atrakcyjnych miejsc, ogromna dawka aktualnych informacji, w tym kalendarium nadchodzących wydarzeń oraz mnóstwo innych ciekawych wiadomości dostosowanych do indywidualnych potrzeb użytkownika odwiedzającego Małopolskę – to wszystko już dziś możesz znaleźć w Twoim telefonie, dzięki nowej aplikacji mobilnej.

Kilka tygodni temu miało miejsce uruchomienie i prezentacja nowego regionalnego portalu turystycznego visitmalopolska.pl i aplikacji mobilnej VisitMałopolska.

Narzędzia powstały w ramach projektu m_MSIT – mobilny Małopolski System Informacji Turystycznej realizowanego przez Województwo Małopolskie, który jest kontynuacją projektu Małopolski System Informacji Turystycznej (Lider -Województwo Małopolskie w partnerstwie z 25 jednostkami samorządu terytorialnego z terenu Małopolski).

Aplikacja „VisitMałopolska" i portal (działające w 8 wersjach językowych) posiadają kilka bloków tematycznych – od wydarzeń, które aktualnie mają miejsce, po planer podróży.

• AKTUALNOŚCI - najświeższe informacje o tym, co dzieje się w regionie.
  • WYDARZENIA - informacje dotyczące wydarzeń, które mają się odbyć w najbliższym czasie od wystaw i koncertów po spotkania naukowe.
  • MIEJSCA - wykaz atrakcji turystycznych i ciekawych miejsc wartych odwiedzenia z Małopolski. Miejsca te możemy filtrować po wybranych parametrach.
  • ULUBIONE - zgromadzimy tu miejsca, które szczególnie nas interesują, do których chcemy szybko wrócić.
  • MAPA regionu z kilkoma rodzajami podkładów i możliwością wyszukiwania miejsc.
  • PLANER PODRÓŻY – narzędzie do ułożenia własnego planu zwiedzania regionu, wybierając najbardziej interesujące punkty.
  • TRASY TURYSTYCZNE - proponowane trasy.
  • MODUŁY TEMATYCZNE - artykuły i opisy miejsc związanych z wybranymi tematami np. góry, rower.
  • ROZMÓWKI - szybki dostęp do podstawowych zwrotów potrzebnych podczas podróży i ich tłumaczeń w 8 językach.
  • POCZTÓWKA -  przesłanie pozdrowień do znajomych i rodziny z wybranym zdjęciem z Małopolski
  • GRY TERENOWE - zwiedzamy i bawimy się jednocześnie zdobywając nagrody.
  • NUMERY ALARMOWE -  szybki dostęp do alarmowych nr telefonów, np. w razie wypadku
  • WIRTUALNY ASYSTENT -  podpowie gdzie warto pojechać w oparciu o preferencje użytkownika.

Zachęcamy do zapoznania się z nowymi narzędziami!

Źródło: www.visitmalopolska.pl