Juz wkrótce nowy parking przy ul. Piastowskiej

2019-07-23 13:54
Juz wkrótce nowy parking przy ul. Piastowskiej

W związku z realizacją projektu partnerskiego pn. „Zintegrowany produkt turystyczny Subregionu Tarnowskiego – Trasy Rowerowe Pogórza” Powiat Brzeski realizuje zadanie pn „Budowa obiektów małej architektury w miejscu publicznym: miejsc postojowych – parkingu, Miejsc Obsługi Rowerzysty oraz urządzeń gimnastyczno-rekreacyjnych w powiecie brzeskim”. W ramach przedmiotowego projektu w Brzesku przy ul. Piastowskiej 2B, gdzie mieści się budynek administracyjny Starostwa Powiatowego w Brzesku oraz Szkolne Schronisko Młodzieżowe, powstanie nowy parking na 67 miejsc postojowych, jak również obiekty małej architektury, to jest Miejsce Obsługi Rowerzysty wraz z siłownią zewnętrzną.