Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

Najnowsze galerie

Zobacz też

Biuletyn Informacji PublicznejOficjalny portal województwa małopolskiegobim-poziome.pngPowiat Lęborski - Powiat PartnerskiPodhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targuwirtualny spacerCAF w StarostwieProgram Rozwoju Obszarów WiejskichWojskowa Komenda Uzupełnień w Tarnowieplatforma e-puapAktywny i Bezpieczny Powiat BrzeskiTarnowska Organizacja TurystycznaMałopolska Organizacja TurystycznaZwiązek Powiatów PolskichStowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski

Social Media

Powiat Brzeski Facebook PowiatPowiat Brzeski Youtube

Letnie Spotkania przy Winie

2019-07-23 12:30
Letnie Spotkania przy Winie

Zbliża się kolejny odcinek cyklu „Kwartalnych Spotkań przy Napojach” w Muzeum Zamek w Dębnie. W niedzielę, 4 sierpnia zapraszamy na spotkanie z muzyką oraz dziełami ceramiki i szkła. Początek „Letniego Spotkania przy Winie” o godzinie 17.00.

 Dębińskiej publiczności zaprezentuje się trio smyczkowe Bohema Trio. Sami mówią o sobie: - Jesteśmy profesjonalnym triem smyczkowym, kochamy muzykę i pragniemy się nią dzielić dając ludziom radość. Muzycy występują w składzie: Jagoda Prucnal (skrzypce), Anna Prucnal (skrzypce), Jacek Podgórski (wiolonczela).

Drugim elementem spotkania będzie wernisaż wystawy „Ceramika i szkło”. Eksponaty według projektów Nadziei Kowalow i Wiesława Sawczuka wykonane zostały w Spółdzielni Rękodzieła Artystycznego Kamionka w Łysej Górze. Ekspozycja będzie czynna do 29 września br.

Dębińskie spotkania przy napojach na stałe wpisały się w krajobraz kulturalny regionu brzeskiego. Aktywizują one społeczność lokalną wspólnymi działaniami kulturalnymi. Na każdym spotkaniu odbywają się koncerty, wystawy, prezentacje innych dziedzin artystycznych. Każde zakończone jest degustacją przypisanych porą roku napojów.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Organizator: Muzeum Zamek w Dębnie, Oddział Muzeum Okręgowego w Tarnowie

Współorganizatorzy: Powiat Brzeski, Gmina Dębno, Dębińskie Centrum Kultury, Stowarzyszenie Przyjaciół Muzeum w Dębnie

Patroni medialni: Radio Kraków i RDN Małopolska