ZAWIADOMIENIE - scalanie gruntów Strzelce Wielkie

2019-06-13 15:11
ZAWIADOMIENIE - scalanie gruntów Strzelce Wielkie

Zawiadomienie Starosty Brzeskiego, z dnia 12.06.2019 r., znak: GK-II.661.2.2014.KM, o zebraniu Uczestników scalenia gruntów, przeprowadzonego na obszarze wsi Strzelce Wielkie.

Celem zebrania jest wybór Rady uczestników scalenia, będącej społecznym organem doradczym, wybieranym i odwoływanym przez Uczestników scalenia na zebraniu zwołanym przez Starostę.

Operacja pn. "Scalenie gruntów położonych na obszarze wsi Strzelce Wielkie, gmina Szczurowa", jest objęta pomocą finansową przyznaną przez Samorząd Województwa Małopolskiego, na operacje typu "Scalanie gruntów", w ramach poddziałania "Wsparcie na inwestycje związane z rozwojem, modernizacją i dostosowywaniem rolnictwa i leśnictwa", Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

ZAWIADOMIENIE