Cykl spotkań subregionalnych

2019-06-11 11:07
Cykl spotkań subregionalnych

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie po raz kolejny organizuje cykl spotkań subregionalnych, które odbędą się 15 czerwca w Zakopanem, 29 czerwca w Gdowie oraz 6 lipca w Limanowej.

Spotkania adresowane są do lokalnych liderów, w tym szczególnie Sołtysów oraz Przewodniczących Kół Gospodyń Wiejskich, dlatego bardzo proszę o rozpropagowanie informacji – szczególnie wśród Sołtysów oraz Przewodniczących Kół Gospodyń Wiejskich. Udział w wybranym spotkaniu wymaga zgłoszenia. Adres e-mail do przesłania zgłoszenia: klis@wup-krakow.pl telefon: 12 619 84 55. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w spotkaniach jest nieodpłatny.

zapro-wup.jpg

prog-wup.jpg