Pozytywnie Otwarci 2019

2019-06-04 15:03
Pozytywnie Otwarci 2019

Konkurs skierowany jest do organizacji pozarządowych, organów samorządów lokalnych i publicznych placówek ochrony zdrowia, a jego celem jest szerzenie profilaktyki HIV/AIDS oraz zwiększenie w społeczeństwie wiedzy o życiu z tym wirusem.

Ostateczny termin składania zgłoszeń na konkurs upływa w dniu 28 czerwca 2019 r. Wybrane podmioty będą mogły otrzymać na realizację projektów kwotę w wysokości do 20 000 zł. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w październiku 2019 r., a uroczyste wręczenie statuetek i przekazanie grantów odbędzie się na przełomie listopada i grudnia podczas warszawskich obchodów Światowego Dnia AIDS.

Szczegółowe informacje o konkursie grantowym, w tym regulamin oraz formularz zgłoszeniowy, znajdują się na stronie: www.pozytywnieotwarci.pl

Osoba do kontaktu: Anna Florek-Płaczek, 14 696 31 22