Konkurs dla małopolskich jednostek PSP oraz OSP

2019-05-14 13:14
Konkurs dla małopolskich jednostek PSP oraz OSP

Szanowni Państwo!

Doceniając działalność małopolskich strażaków oraz pragnąc uhonorować ich zaangażowanie w zapewnianie bezpieczeństwa mieszkańców regionu – przy wsparciu Województwa Małopolskiego – Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP Województwa Małopolskiego postanowił ogłosić cztery konkursy dla małopolskich jednostek Państwowej Straży Pożarnej i strażaków Ochotniczych Straży Pożarnych. Chcąc uczcić ich pracę ogłoszono następujące konkursy:

• „Najlepsza Ochotnicza Straż Pożarna Województwa Małopolskiego 2019”
  • „Najlepsza młodzieżowa drużyna pożarnicza Województwa Małopolskiego 2019”
  • „Najlepszy Strażak Ochotnik Województwa Małopolskiego 2019”
  • „Najlepszy Strażak Państwowej Straży Pożarnej Województwa Małopolskiego 2019”

Serdecznie zapraszam do przesyłania zgłoszeń udziału, w trybie określonym przez regulamin konkursów.

Liczne uczestnictwo w przedsięwzięciu będzie zwieńczeniem aktywnej działalności małopolskich strażaków na rzecz popularyzacji ochrony przeciwpożarowej oraz zasad bezpieczeństwa, a także podkreśleniem nieocenionego wkładu w organizację wydarzeń lokalnych i ponadlokalnych. Poza wsparciem finansowym oraz rzeczowym, jakie otrzymają laureaci, misją konkursów jest podkreślenie heroicznej pracy strażaków, którzy każdego dnia narażają życie dla dobra współobywateli. Gratyfikacje otrzymane przez zwycięzców będą nie tylko uznaniem działalności małopolskich strażaków, ale także przyczynią się do zapewnienia optymalnych warunków realizacji zadań wraz z poszerzeniem perspektyw działalności ponadprogramowej. Będzie to również uhonorowanie poświęcenia i trudu, z jakimi wiąże się wykonywanie pracy strażaka.