Konkurs w ramach Kampanii "Narkotyki i dopalacze zabijają"

2019-05-13 11:34
Konkurs w ramach Kampanii "Narkotyki i dopalacze zabijają"

Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji ogłosił konkurs, którego przedmiotem jest stworzenie MEMU internetowego i animacji w formacie GIF, dotyczących zapobiegania i przeciwdziałania uzależnieniu od narkotyków i dopalaczy. Celem konkursu jest zwrócenie uwagi na problem dotyczący niebezpieczeństwa uzależnienia od narkotyków i dopalaczy.

Temat konkursu na MEM internetowy i animację w formacie GIF brzmi „Narkotyki i dopalacze zabijają” i ma dotyczyć w szczególności uświadamiania młodych ludzi na temat niebezpieczeństwa używania narkotyków i dopalaczy. Termin przesyłania propozycji konkursowych został przedłużony do 6 czerwca 2019 r. Jednocześnie proszę o rozpropagowanie tej informacji w ramach posiadanych możliwości. Szczegółowe dane zawarte są na witrynie internetowej programu „Razem bezpieczniej” pod adresem: https://razembezpieczniej.mswia.gov.pl/rb/kampania/4281,Konkurs.html.