Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
Kontarst
Rozmiar czcionki
| |

Program grantowy InicJaTyWy

2019-05-09 14:17
Program grantowy InicJaTyWy

Gmina Brzesko we współpracy z Browarem Okocim w Brzesku zaprasza do udziału w programie grantowym InicJaTyWy, którego celem jest poprawa życia lokalnych społeczności, w sąsiedztwie browarów należących do firmy Carlsberg Polska, poprzez m.in. rewitalizację terenów zielonych, stwarzanie warunków zachęcających do aktywnego wypoczynku oraz działania kulturalne i edukacyjne.

Do programu zapraszamy lokalne organizacje pozarządowe, które mogą składać wnioski o grant w wysokości 10.000 zł brutto. Nabór wniosków potrwa do 13 maja 2019 r.

Następnie Jury programu, w skład którego wchodzą przedstawiciele Urzędu Miasta Brzesko, Browaru Okocim i Fundacji Nasza Ziemia, wybierze maksymalnie 10 projektów spełniających wymagania regulaminowe. Na projekty te internauci będą mogli oddać głos na stronie www.inicjatywy.com.pl. Trzy projekty z największą liczbą głosów otrzymają granty. W sumie do rozdania jest 30.000 zł brutto, po 10.000 zł brutto na projekt.

Regulamin konkursu, formularz zgłoszeniowy, harmonogram programu oraz kontakt do organizatorów znajdują się na stronie www.inicjatywy.com.pl

Serdecznie zapraszamy do udziału w programie! O jego dalszych etapach będziemy informować.

Urząd Miejski w Brzesku - FACEBOOK

KAPITAL_LUDZKI.png

fundusz_spojnosci.png

Modernizacja strony WWW współfinansowana z EFS w ramach projektu POKL 2007-2013
pt. „CAF – podstawa doskonalenia małopolskich JST”,
nr projektu POKL.05.02.01.00-059/12