Inauguracyjne posiedzenie Powiatowej Rady Rynku Pracy

2019-04-24 08:17
Inauguracyjne posiedzenie Powiatowej Rady Rynku Pracy

W dniu 16.04.2019 r. odbyło się inauguracyjne posiedzenie Powiatowej Rady Rynku Pracy w Brzesku.

Powiatowa Rada Rynku Pracy jest organem opiniodawczo – doradczym Starosty w sprawach polityki rynku pracy. W skład Rady powołanej przez Starostę Brzeskiego na lata 2019 - 2023 weszli:

1. Henryk Strąk – przedstawiciel Cechu Rzemieślników oraz Małych i Średnich Przedsiębiorców w Brzesku
  2. Kinga Mrówka – przedstawicielka Małopolskiej Izby Rolniczej
  3. Marian Śmietana – przedstawiciel Ogólnopolskiego Porozumienia Związków Zawodowych
  4. Janusz Duda – przedstawiciel Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego „Solidarność"
  5. Bogusław Kamiński - Wójt Gminy Iwkowa
  6. Wiesław Kozłowski - Wójt Gminy Dębno
  7. Maciej Podobiński – Wicestarosta Brzeski - przedstawiciel Zarządu Powiatu Brzeskiego.

Przewodniczącym Powiatowej Rady Rynku Pracy został Maciej Podobiński - Wicestarosta Brzeski. W trakcie spotkania Starosta Brzeski Andrzej Potępa podziękował również członkom Powiatowej Rady Rynku Pracy działającej w latach 2015 - 2019 za  aktywną współpracę i podejmowanie działań na rzecz poprawy sytuacji na rynku pracy.