Złote Wyróżnienie dla Schroniska w Brzesku

2019-04-16 13:54
Złote Wyróżnienie dla Schroniska w Brzesku

W dniach 5-7 kwietnia 2019r. w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w Prudniku odbyło się podsumowanie organizowanego po raz 58 Ogólnopolskiego Konkursu Współzawodnictwa Schronisk Młodzieżowych PTSM.

58 Ogólnopolski Konkurs Współzawodnictwa Schronisk Młodzieżowych PTSM

Od kilku lat wspomniany konkurs odbywa się pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej i obejmuje efekty całorocznej pracy schronisk (bazę, noclegi, współpracę ze środowiskiem lokalnym, działalność w zakresie turystyki). We współzawodnictwie uczestniczyło ponad 100 ośrodków z całej Polski. W czasie uroczystej Gali organizowanej pod patronatem Marszałka Województwa Opolskiego, Wojewody Opolskiego, Burmistrza Prudnika oraz Kuratora Oświaty w Opolu, praca naszego schroniska została wyróżniona. Znaleźliśmy się w wąskim gronie uhonorowanych po raz kolejny złotym wyróżnieniem – najwyższą nagrodą. Jest to dla nas zaszczyt, ale również wyzwanie do dalszej ciężkiej pracy.

58 Ogólnopolski Konkurs Współzawodnictwa Schronisk Młodzieżowych PTSM

statuetka i dyplom