Nowe parkingi dla turystów!

2019-04-12 13:04
Nowe parkingi dla turystów!

W celu poprawy organizacji ruchu na parkingach dostępnych dla turystów zostały zamieszczone tablice prezentujące wszystkie miejsca postojowe dla samochodów wraz z opisem tras do Wieży Widokowej na Szpilówce. Ponadto informujemy, iż uruchomione i oznaczone zostały nowe miejsca postojowe:

• Parking G (wzdłuż drogi powiatowej po lewej stronie)
  • Parking H (na wprost za skrzyżowaniem wzdłuż drogi powiatowej)

Przypominamy, iż w związku ze wzmożonym ruchem, w niedzielę i święta obowiązuje zakaz ruchu samochodowego do górnego parkingu pod wieżą (Parking F).

Ze względu na brak zainteresowania niedzielnym dojazdem BUSA pod wieżę (parking F), kursy od niedzieli 14 kwietnia 2019 r. zostają odwołane. Niemniej jednak istnieje możliwość organizacji dojazdu dla grup zorganizowanych do wieży, tel. 691 968 687.

mapa - szlaki piesze do wieży widokowej