Doskonalimy nauczycieli w profesjonalny sposób!

2019-03-22 09:52
Doskonalimy nauczycieli w profesjonalny sposób!

Powiatowe Centrum Edukacji w Brzesku współpracuje już z Uniwersytetem Pedagogicznym w Krakowie, Podhalańską Państwową Wyższą Szkołą Zawodową  w Nowym Targu. Teraz przyszedł czas na wspólne przedsięwzięcia z Uniwersytetem Rolniczym w Krakowie.

Podpisanie porozumienia nastąpiło w gabinecie Rektora Uniwersytetu Rolniczego, gdzie swoje podpisy złożyli: prof. dr. hab. inż. Włodzimierz Sady – Rektor Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie oraz dyrektor Powiatowego Centrum Edukacji Brzesku – Pan Tomasz Gurgul.

Celem tego porozumienia jest szeroka współpraca przy inicjowaniu oraz realizowaniu projektów organizacyjnych i badawczych, w szczególności tych na rzecz zrównoważonego rozwoju regionu małopolskiego, a także wzajemne wspomaganie działań podnoszących kwalifikacje zawodowe nauczycieli.

podpisanie porozumienia o współpracy pomiędzy Powiatowym Centrum Edukacji w Brzesku i Uniwersytetem Rolniczym w Krakowie

Źródło: Powiatowe Centrum Edukacji w Brzesku