Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
Kontarst
Rozmiar czcionki
| |

Nowy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Brzesku

2019-03-14 09:02
Nowy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Brzesku

W brzeskiej jednostce odbyła się uroczysta zbiórka, podczas której Komendant Powiatowy Policji w Brzesku mł.insp. Bogusław Chmielarz powitał swojego nowego zastępcę.  Zgodnie z rozkazem personalnym obowiązki na stanowisku I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Brzesku pełnił będzie nadkom. Wacław Daniec.

Dzisiaj (11.03) w brzeskiej jednostce odbyła się uroczystość wprowadzenia I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Brzesku. Obowiązki na tym stanowisku zgodnie z rozkazem Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie od dziś pełni nadkom. Wacław Daniec, dotychczasowy Naczelnik Wydziału Kryminalnego brzeskiej jednostki. W uroczystym powitaniu nowego zastępcy udział wzięła kadra kierownicza oraz pracownicy cywilni brzeskiej komendy. Mł.insp. Bogusław Chmielarz w imieniu swoim oraz całej kadry kierowniczej pogratulował Zastępcy powierzenia nowych obowiązków życząc jednocześnie sukcesów i samych trafnych decyzji.

Nowy Zastępca podziękował za zaufanie, jakim go obdarzono powierzając mu tak odpowiedzialne stanowisko. To dla mnie zaszczyt, dołożę wszelkich starań, aby sprostać nowemu wyzwaniu – mówił nadkom. Wacław Daniec.

Nadkom. Wacław Daniec będzie nadzorował i koordynował pracę pionu kryminalnego.

Serdecznie gratulujemy i życzymy wielu zawodowych sukcesów!

Źródło: http://brzesko.policja.gov.pl/pl

KAPITAL_LUDZKI.png

fundusz_spojnosci.png

Modernizacja strony WWW współfinansowana z EFS w ramach projektu POKL 2007-2013
pt. „CAF – podstawa doskonalenia małopolskich JST”,
nr projektu POKL.05.02.01.00-059/12