2019-02-28 12:53
20 pomysłów na oryginalny weekend!

"20 pomysłów turystycznych na oryginalny weekend" to mini przewodnik po inwestycjach zrealizowanych w ramach projektów "Wzrost atrakcyjności turystycznej i rekreacyjnej Subregionu tarnowskiego".

Imponująca Baszta w Czchowie, niezwykle interesujący i bogaty szlak militarny, wspaniała Wieża Widokowa i zapierające dech w piersiach krajobrazy w Iwkowej, staropolska ziemiańka, dworek myśliwski z drewnianym szałasem w Strzelcach Wielkich dla prawdziwych pasjonatów łowiectwa - zaprasza Powiat Brzeski!